Nabízené Čajové směsi

White Peony

White Peony je evropská čajová společnost, která se specializuje na poskytování celého spektra čajových služeb prémiovým evropským hotelům, restauracím, kavárnám a spa zařízením. Více než 20 druhů čajů na každou sezónu a za každého počasí.

White Peony

je umění budované na trojjedinosti

luxusu, modernosti a ekologičnosti.

Pěkné a stylové balení sypaného čaje. Hliníková vrstva sáčku zajišťuje zachování čerstvosti a aromatu čaje po dlouhou dobu.

K servírování čaje White Peony nabízíme čajové prezentéry, které se vyrábějí z přírodního dřeva, konvičky a šálky z borosilikátového skla.

Althaus Sáčkový čaj

ALTHAUS je mladá společnost, jejíž čajoví specialisté mají více než 60 let zkušeností. Na základě svých znalostí o tradicích čajových kultur z celého světa, vyvinuli němečtí, ruští a američtí odborníci moderní čajové koncepty.  Všechny procesy rafinace jsou prováděny  pod přísným dohledem profesionálů v Německu. Směsi ALTHAUS jsou posuzovány nejen dle kvality čajových zahrad, ale také podle aroma, barvy, vzhledu a chuti čaje. Společnost klade důraz na kvalitu a dostupnost cen svých výrobků a zároveň i na atraktivní design balení a příslušenství.