Ostatní Sortiment

Vína Johann W

Mnohasetletá tradice vinic se odráží ve vínech vinařství Johann W. Velkorysý přístup při obnově vinic, pečlivá a šetrná ruční práce i nejmodernější technologie nám dávají jedinečnou možnost znovu vychutnat víno, které se pilo naposledy před sto lety.

Sirupy Fruit in the bottle

České sirupy vhodné pro přípravu originálních limonád či horkých nápojů. Bez éček, konzervantů, umělých sladidel, barviv a s vysokým podílem ovoce.

Domácí sušenky

I sušenka ke kávě musí být nezapomenutelná. Ke kávě Kisspresso nabízíme delikátní, ručně dělané máslové sušenky s vanilkou z opravdového másla. Upečeno pro Vás v jižních Čechách od Blanky.

Čokoláda Chocotopia

Horká čokoláda z muzea čokolády Chocotopia. Chocotopia je česko-belgická společnost s dlouholetou tradicí ve výrobě čokolády. Naším posláním je nabízet všem našim zákazníkům výjimečné služby, kvalitní čokoládové výrobky a propagovat vizi Chocotopia širší komunitě.

Chceme inspirovat lidi ke skloubení zábavy a vzdělávání. Řada čokoládových produktů, které nabízíme ke koupi, se pyšní známkou Fair-Trade. Stejně tak se zapojujeme do řady společenských iniciativ a sponzorství.